top of page

INTEGRACINIAI SPRENDIMAI

Integraciniai sprendimai | duomenu srautu valdymas | verslo analitika | duomenu analitika | duomenu analize | duomenu perdavimas | duomenu srautu automatizavimas

Kas tai?

Integraciniai sprendimai - tai produktai ir paslaugos, išskiriančios mus iš kitų buhalterines paslaugas teikiančių įmonių. Drąsiai teigiame, kad tai yra mūsų stiprioji pusė. Gabių specialistų dėka, kuriame tokius produktus, kuriuose apjungiama buhalterinė apskaita su moderniomis technologijomis, kas leidžia lengviau sekti, kontroliuoti bei valdyti didelius duomenų srautus, gauti vizualizacijas, stebėti prekių kitimus. Tam tikrose įmonių veiklos srityse susiduriama su labai dideliais duomenų srautais, kuriuos sudėtinga administruoti, dėl to vis daugiau procesų stengiamės supaprastinti, juos automatizuojant. 

 

Pagal Jūsų įmonės specifiką, galime pasiūlyti standartinių sprendimų arba individualiai pritaikytų Jūsų poreikiams.  

 

Kuo  integraciniai sprendimai naudingi Jūsų įmonei?

 - jie sutaupo begalę laiko ir pinigų, nes duomenų perdavimas iš rankinio darbo pakeičiamas automatizuotu;

 - duomenis galima analizuoti, nes jie yra susisteminami ir vaizdžiai pateikiami;

 - automatizuojant duomenų perdavimo srautus išvengiama klaidų;

 - įmanomas duomenų perdavimas iš skirtingų platformų į kitus įrenginius;

 - greitas neatitikimų identifikavimas lyginant skirtingus duomenų šaltinius.   

Mūsų įgyvendinti sprendimai

  • Sprendimas internetinei parduotuvei

Internetinė parduotuvė turi labai daug pardavimo sąskaitų. Sukurtas modulis leidžia jungtis prie pardavimo portalo ir importuoti visas pardavimo sąskaitas. Tam, kad rankiniu būdu suvesti tokį kiekį sąskaitų, reikėtų buhalterei skirti 2-3 dienas, o sukurta programa šį procesą atlieka per 3 valandas. 

  • Prekių pardavimo portalo apjungimas su buhalterine programa

Sprendimas skirtas prekių judėjimo valdymui. Naudojantis šiuo moduliu klientas gali greitai pamatyti neatitikimus tarp pardavimo platformos (virtualaus sandėlio) ir buhalterinės apskaitos programos. 

 

  • Skirtingų duomenų sąsajų kūrimas

Daugybė įmonės duomenų sujungiama į vieną visumą ir filtruojant tik tam tikrus sąryšius, gaunamos vaizdžios ataskaitos ir grafikai. Šio sprendimo pagalba galima pamatyti kitimus ir įžvelgti grėsmes - tai ko neįmanoma pamatyti iš statiškų ataskaitų. Tai ypač aktualu padalinių ir aukščiausiems vadovams, kurie analizuoja įmonės veiklos situaciją.   

  • Neapmokėtų sąskaitų kontrolė 

Banko duomenys sulyginami su buhalterinės apskaitos programa ir nustatoma, kokia konkrečiai sąskaita ir suma yra neapmokėta. Be šio programinio sprendimo kai kuriose buhalterinėse programose konkrečios sąskaitos skolos aptikti neįmanoma, nes skolos sudengiamos eilės tvarka. 

  • Skirtingų platformų jungimas su kitais įrenginiais

Sukurtas sprendimas duomenų konvertavimui iš itax platformos į kasos aparatą. Šiuo būdu rankinis darbas paverstas automatiniu, taupantis laiką ir padedantis išvengti klaidų. 

...ir tai tik dalis mūsų įgyvendintų sprendimų

bottom of page