top of page

INTEGRACINIAI SPRENDIMAI

AdobeStock_184811519_edited.jpg

Integraciniai sprendimai - tai produktai ir paslaugos, išskiriančios mus iš kitų buhalterines paslaugas teikiančių įmonių. Drąsiai teigiame, kad tai yra mūsų stiprioji pusė. Gabių specialistų dėka, kuriame tokius produktus, kuriuose apjungiama buhalterinė apskaita su moderniomis technologijomis, taip suteikdami savo klientams pridėtinę vertę. 

Tam tikrose įmonių veiklos srityse susiduriama su labai dideliais duomenų srautais. Siekiant supaprastinti duomenų perdavimą, kuriame automatizuotus ir robotizuotus sprendimus. 

Pagal Jūsų įmonės specifiką, galime pasiūlyti standartinių sprendimų arba individualiai pritaikytų Jūsų poreikiams.  

Elektroninės prekybos integracijos sprendimas su buhalterinės apskaitos sistema "Rivilė Gama"

Shopify, Rivile, Rivilė, API, Integracija, eshop,  el. prekybos integracija, eshop integracija

API

Shopify, Rivile, Rivilė, API, Integracija, eshop,  el. prekybos integracija, eshop integracija

Sąskaitų išrašymo platformos Greita sąskaita integracija su buhalterinės apskaitos sistema "Rivilė Gama"

sąskaitų išrašymas, saskaita 123, viena saskaita, pvm saskaita, saskaitu platforma

API

Shopify, Rivile, Rivilė, API, Integracija, eshop,  el. prekybos integracija, eshop integracija, sąskaitų išrašymas, saskaita 123, viena saskaita, pvm saskaita, saskaitu platforma

"Rivilė Gama" duomenų perdavimas į Microsoft Power BI analitikos ataskaitas

Shopify, Rivile, Rivilė, API, Integracija, eshop,  el. prekybos integracija, eshop integracija, sąskaitų išrašymas, saskaita 123, viena saskaita, pvm saskaita, saskaitu platforma, prodivi, datasoftum, analitika360, softera
Shopify, Rivile, Rivilė, API, Integracija, eshop,  el. prekybos integracija, eshop integracija, sąskaitų išrašymas, saskaita 123, viena saskaita, pvm saskaita, saskaitu platforma, Power BI, verslo analitika, duomenų analitika, data, MS Power BI, prodivi, datasoftum, analitika360, softera

Ieškote išskirtinio sprendimo?

Mūsų įgyvendinti sprendimai

  • Sprendimas internetinei parduotuvei

Internetinė parduotuvė turi labai daug pardavimo sąskaitų. Sukurtas modulis leidžia  importuoti visas pardavimo sąskaitas. Rankiniu būdu suvesti tokį kiekį sąskaitų reikėtų buhalterei skirti 2-3 dienas, o automatizuota sistema šį procesą atlieka labai greitai.  

Platformoje išrašomos sąskaitos perduodamos į Rivilė Gama apskaitos programą.  

  • Prekių pardavimo portalo apjungimas su buhalterine programa

Sprendimas skirtas prekių judėjimo valdymui. Naudojantis šiuo moduliu klientas gali greitai pamatyti neatitikimus tarp pardavimo platformos (virtualaus sandėlio) ir buhalterinės apskaitos programos. 

  • Apskaitos duomenų analizė  

Skirtingi įmonės duomenų šaltiniai jungiami į vieną visumą ir filtruojant norimais pjūviais, gaunamos interaktyvios ataskaitos. Šio sprendimo pagalba galima pamatyti rodiklių dinamikas ir įžvelgti grėsmes - tai ko neįmanoma pamatyti iš statiškų ataskaitų. Tai ypač aktualu padalinių ir aukščiausiems vadovams, kurie analizuoja įmonės veiklos situaciją.   

...ir tai tik dalis mūsų įgyvendintų sprendimų

bottom of page